Siłownia Bogów: PanteonGYM Zielona Góra

se-1
p-5

PANTEON GYM- SIŁOWNIA BOGÓW

PANTEON GYM

Dzielni HEROSI, to miejsce powstało z myślą o Was – nie ma takiego drugiego w Zielonej Górze.

Opinie klubowiczów

Mrfoxleszno
Mrfoxleszno
2023-10-22
Dobre wyposażenie, fajny klimat plus dobra muzyka. Polecam ????
piwosz1933
piwosz1933
2023-10-22
Siłownia naprawdę bardzo dobrze wyposażona! Lokalizacja też dobra. Brakuje mi tylko stojaka na rower, chciałbym czasami przyjechać i móc go gdzieś zostawić. Czy jest szansa że kiedyś powstanie? ????
Iwona Zapłata
Iwona Zapłata
2023-10-16
Klub wypasiony w sprzęt. Mega powierzchnia. Świetny klimat. Fachowa obsługa klienta
luckylucklamb12
luckylucklamb12
2023-10-16
Fajna siłownia, nie duża i bardzo prosta. Fajna atmosfera. Świetna dla początkujących i nie tylko
Rosie K
Rosie K
2023-10-03
Siłownia była super do czasu aż nagle posypały się wszystkie zajęcia fitness, zaczynajac od wspaniałych zajęć zumby. Chciałabym dać więcej niż 3 gwiazdki, ale sama sala do ćwiczeń tez nie powala wyposażeniem. Mam nadzieje ze wróci oferta zajęć, bo to było jednak dla mnie najważniejsze.
Jana Kirnos
Jana Kirnos
2023-09-29
Nowoczesny sprzęt, dużo miejsca, miła obsługa wraz właściciele. Wszystko zadbane, zawsze są ręczniki papierowe i płyny dezynfekujące???????? często są atrakcje dla klubowiczów. Polecam????????

BLOG

Zdrowe przekąski – Mit czy Fit ?

Zdrowe przekąski – Mit czy Fit ?

Zdrówko, kochani!  To znowu ja, Wasz trener personalny z Zielonej Góry, prosto z siłowni Panteon Gym - ZEUS! Dziś mamy dla...
Czytaj dalej
Dieta ketogeniczna: Korzyści, ryzyko i jak wpływa na nasz organizm

Dieta ketogeniczna: Korzyści, ryzyko i jak wpływa na nasz organizm

Witam wszystkich serdecznie! Tu Zeus, wasz trener personalny z siłowni Panteon Gym z Zielonej Góry! Dzisiaj poruszamy temat diety ketogenicznej....
Czytaj dalej
Morsowanie z Klubem Panteon

Morsowanie z Klubem Panteon

Wiedziałeś, że morsowanie ma nie tylko korzyści fizyczne, ale również pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie?   Badania wykazały, że regularne zanurzanie...
Czytaj dalej

Strefa

Cardio

Strefa wyposażona w sprzęt do treningu cardio (tlenowego). W skład asortymentu wchodzą bieżnie, orbitreki oraz rowery stacjonarne.

01

Strefa

Maszyn

Pełen komplet sprzętu przeznaczonego do treningu siłowego. Profesjonalny i doskonale wyprofilowany sprzęt umożliwia bezpieczne wykonywanie ćwiczeń.

02

03

Strefa

Fitness

Dla potrzeb zajęć grupowych oraz indywidualnych. Pomieszczenie przystosowane i przeznaczone do treningów z instruktorami fitness, zajęciami bokserskimi oraz tanecznymi.

04

Strefa

Ciężarów

Strefa przeznaczona do treningu siłowego. Wyposażona w szeroki wybór gryfów, hantli oraz obciążeń. W skład asortymentu wchodzą również ławki regulowane i inne akcesoria treningowe.

GALERIA ZDJĘĆ

Siłownia Bogów
Jak to się zaczęło?

GRZEGORZ ZAPŁATA

TRENER PERSONALNY, ZAŁOŻYCIEL I POMYSŁODAWCA WYJĄTKOWEGO MIEJSCA JAKIM JEST PANTEON GYM

Cześć, nazywam się Grzegorz Zapłata.

Moja historia ze sportem rozpoczęła się w wieku 7 lat od treningów karate. Imponowały mi możliwości osób posiadających czarny pas. Miałem bzika na punkcie odnalezienia sposobu na maksymalne wykorzystanie potencjału ludzkiego ciała przy zachowaniu świetnej sylwetki. Przerobiłem mnóstwo szkoleń, kursów, przeczytałem setki książek, uprawiałem mnóstwo dyscyplin sportowych i przelałem tysiące potów na treningach… i w końcu dzięki ciężkiej pracy i doświadczeniu udało mi się zdobyć dwukrotnie pierwsze miejsce w debiutach Polski oraz wicemistrza Polski w 2020 roku w dziedzinie kulturystki sylwetkowej po bardzo ciężkiej kontuzji. Trochę czasu mi zajęło, aby w pełni sobie uświadomić, że człowiek nie ma żadnych granic, prócz niego samego.

Dziś jestem właścicielem siłowni Panteon Gym, którą stworzyłem nie mając niczego, prócz ogromnego pragnienia, żądzy jego realizacji oraz marzeń. Jednak bez pomocy najbliższych, rodziny, przyjaciół nigdy by mi się nie udało, za co jestem im dozgonnie wdzięczny. Jestem szczęśliwy mogąc otaczać się wspaniałymi ludźmi i poznawać nowe niesamowite osoby, które mam przyjemność gościć w moim klubie

Zobacz jak to
wygląda

Zobacz jak to
wygląda

Zostaw nam swoje dane i odbierz darmowy wstęp