Trener personalny Zielona Góra

Wybierz trenera do współpracy:

Grzegorz Zapłata​

Julia Dziubałka

Jakub Piątkowski

Filip Kabza

Krzysztof Polak

Grzegorz Zapłata​

Wiem, jak frustrujące może być dążenie do osiągnięcia celów sylwetkowych i zdrowotnych. Sam przeszedłem tę drogę i doskonale rozumiem, jak trudno jest zmotywować się, utrzymać dyscyplinę i pokonać przeszkody na tej ścieżce.

Jako trener personalny z pasją do zmiany życia moich klientów, jestem tutaj, aby Cię wesprzeć na Twojej drodze do sukcesu. Razem możemy pokonać te trudności, niezależnie od tego, czy marzysz o zgrabniejszej sylwetce, podniesieniem siły, lepszej kondycji czy po prostu zdrowszym stylu życia.

Dzięki mojemu osobistemu doświadczeniu, wiem, jak ważne jest indywidualne podejście i wsparcie. Wiem, jak trudno jest zacząć, jak czasem brakuje motywacji i jak łatwo można poddać się na drodze do sukcesu. Ale nie pozwól, aby te trudności Cię zatrzymały!

Jestem tutaj, aby Ci pomóc przełamać bariery, znaleźć w sobie siłę i osiągnąć cele, o jakich zawsze marzyłeś(aś). Moje programy treningowe są opracowane na podstawie mojego osobistego doświadczenia, solidnych podstaw naukowych i empatii dla Twoich wyzwań.

trener personalny ZG

Nie musisz tego robić sam(a). Razem możemy zbudować plan, który dopasuję do Twojego stylu życia, preferencji i celów. Zapewniam Ci wsparcie, motywację i profesjonalne kierownictwo na każdym kroku tej niezwykłej podróży.

Galeria

Julia Dziubałka

Sport jest częścią mojego życia odkąd pamiętam. Trenowałam wiele sportów, lecz na stałe zostały ze mną piłka nożna i siłownia. Każda dyscyplina nauczyła mnie czegoś nowego a praca z różnymi trenerami pokazała mi, że indywidualne podejście jest kluczem do sukcesu. W drodze do znalezienia sposobu do osiągania jak najlepszych wyników na boisku znalazłam nową pasję, którą okazała się pomóc innym w realizacji ich celów. Właśnie ta pasja zachęca mnie do nieustannego poszerzania wiedzy i umiejętności. W pracy z klientami najbardziej zależy mi na ich dobrym samopoczuciu i zadowoleniu z osiąganych efektów, na które wspólnie pracujemy.

Jakub Piątkowski

Każda sesja treningowa jest dla mnie nie tylko okazją do ruchu, ale także do przekazania ogromnej ilości energii i motywacji moim klientom. Wiem, że początki mogą być trudne, dlatego staram się dostarczać Ci pozytywnego nastawienia i entuzjazmu. Moją misją jest nie tylko doprowadzić Cię do celu, ale także sprawić, by cała podróż była pełna radości i osiągnięć.

Wyzwania to coś, co mobilizuje mnie do ciągłego rozwoju. Wierzę, że tylko poprzez wyjście poza swoją strefę komfortu możemy osiągnąć najlepsze rezultaty. Pracując ze mną, możesz być pewny/a, że będę Cię zachęcać do próbowania nowych rzeczy, przekraczania granic i dążenia do wyższych celów. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sportowcem, razem skonfrontujemy się z każdym wyzwaniem.

Jako trener personalny o bogatym doświadczeniu, pracującym z ludźmi w każdym wieku, zdaję sobie sprawę z różnic indywidualnych potrzeb. Tworzenie spersonalizowanych planów treningowych i dietetycznych to dla mnie nie tylko obowiązek, ale także przyjemność. Moje podejście jest profesjonalne i elastyczne, dopasowane do Twoich celów i warunków.

Wiem, jak ciężko może być zaczynać na siłowni, dlatego chcę Cię zapewnić, że jestem tutaj, by Ci pomóc na każdym kroku. Niezależnie od tego, czy chodzi o technikę ćwiczeń, czy o plan dietetyczny, jestem zawsze chętny pomóc i dostarczyć Ci wiedzy, która ułatwi Ci osiągnięcie celów. Twoje pytania i obawy są dla mnie ważne, dlatego zawsze możesz liczyć na moje wsparcie.

Moja praca jako trenera personalnego to nie tylko zawód, to moja pasja i sposób na wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu innych ludzi. Razem pokonamy początkowe trudności, stworzymy efektywne plany treningowe i dietetyczne, a także osiągniemy Twoje cele. Jeśli szukasz trenera, który nie tylko posiada profesjonalne podejście, ale także jest zaangażowany w Twój sukces, to jestem tutaj, by Ci pomóc. Dajmy sobie szansę na wspólną podróż do zdrowia, formy i pełni życia!

Galeria

Filip Kabza

Doskonała sylwetka oraz dobre samopoczucie są synonimem zdrowia i wiary we własne możliwości. Za każdym sukcesem zawsze stoi odpowiednia motywacja i wiedza, którymi chciałbym się z Tobą podzielić. Jako trener oraz pasjonat sportu doskonale wiem, jak aktywność fizyczna poprawia nie tylko tężyznę fizyczną ale wpływa na naszą samoocenę i kondycję psychiczną. Pomogę pokonać Ci własne słabości i zbudować sylwetkę o jakiej marzysz. Dostosuję nasze treningi do Twoich potrzeb i możliwości oraz oferuję wsparcie na każdym etapie naszej współpracy. Wspólnie będziemy cieszyć się Twoimi efektami i przejdziemy przez trudy treningu. Moją pasję i zaangażowanie wspólnie
przekujemy w Twój sukces.

 

Krzysztof Polak

Moja trenerska przygoda rozpoczęła się od kontuzji, której nabawiłem się w trakcie meczu rugby. Proces rehabilitacji i późniejszych treningów pod okiem specjalistów uświadomił mnie, że popełniałem wiele błędów [nie tylko] treningowych, doprowadzając się do przeciążeń, na które nie byłem przygotowany. Chcąc zgłębiać tę wiedzę, zacząłem sam praktykować RUCH, którego pojęcie wydawało mi się takie bliskie. Okazało się, że kiedy proces jest przemyślany i czuwa nad nim, właśnie, specjalista – przynosi o wiele więcej efektów. Ba, jest wtedy zwyczajnie efektywny. 

W taki sposób zacząłem asystować ówcześniejszemu instruktorowi StrongFirst Kettlebell – Marcinowi Kilowi i nabywałem zdolności do prowadzenia własnych zajęć. To był… 2016 rok :) Później rozwijało się to już dynamicznie. 

Od początku trenerskiej drogi, stawiam duży nacisk na edukację i ciągłe zdobywanie wiedzy. Zafascynowany własną drogą, którą przeszedłem po kontuzji, postanowiłem systematyzować trening swój i przyszłych podopiecznych i poziomować go według ruchowych kompetencji. 

Mimo, że, z uwagi na ciągłą obecność obciążeń (kettli, hantli, sztang, itp), trening siłowy był mi najbliższy, a Asystentem Instuktora CKB byłem już dłuższy czas, ciągle chciałem czegoś bardziej… podstawowego. Tak zostałem certyfikowanym Instruktorem Pilates Core Stability. Stanowiło to świetne uzupełnienie wiedzy na temat budowania świadomości własnego ciała i korzystania z kształtowania zdolności ruchowych w najprostszy możliwy sposób. 

 

Posiadając wiedzę u podstaw, jako kolejny krok rozwoju postanowiłem znaleźć Szkolenie, które będzie zgadzało się z moim postrzeganiem rozwoju ruchowego. Tak trafiłem na ofertę i ukończyłem niezwykle rozbudowany Kurs Eksperta Ruchowego w centrum BodyWork, który nadał mi również kompetencje Trenera Personalnego.
Tak właśnie zaczęło się spełniać marzenie o robieniu tego, co naprawdę lubię.
W, tak zwanym, międzyczasie, zostałem trenerem i opiekunem młodzieżowej grupy w moim Klubie – Wataha Rugby Club Zielona Góra. W młodych zawodników, poza samą nauką gry, wpajałem również świeżo nabywaną wiedzę na temat własnej sprawności ruchowej. Dzięki temu, poza sukcesami na boisku, rozwinęli swoją fizyczność i zdawali się o krok milowy wyprzedzać swoich rówieśników w przeróżnych zadaniach i konkurencjach na co dzień. 

Również seniorzy w Klubie zaczynali wybiórczo korzystać z mojej wiedzy, przygotowując się do kolejnych meczów, lub później – całych sezonów, co wywołało u mnie potrzebę zgłębienia kolejnego procesu: przygotowania kondycyjno-siłowego.
Było to już niejako uzupełnienie dotychczas nabytych uprawnień. Zdobyłem certyfikat Trenera Przygotowania Motorycznego z pełną świadomością, że jest to rozwinięcie idei Treningu Funkcjonalnego, a więc przygotowującego do zadań, które różne osoby wykonują w różny, indywidualny sposób, w swojej codzienności. Dzięki temu zacząłem współpracować ze sportowcami zawodowymi, półprofesjonalistami i amatorami, a personalnie – zwyczajnie z każdym typem klienta na każdym poziomie zaawansowania.
Tak zamknął się system edukacyjny, ale nie rozwojowy. Wciąż uzupełniam wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach organizowanych przez najważniejsze osoby w branźy jak i poza nią. Ważne są dla mnie każde niuanse, które pojawiają się wokół budowania formy, zdrowia i rytmu życiowego wśród sportowców, amatorów oraz osoby zupełnie niezwiązane z jakimkolwiek sportowym światkiem. 

A moje marzenie o ukończeniu Fizjoterapii na Uczelni Wyższej.. spełniła moja małżonka, co znakomicie uzupełnia pewien system pracy, opracowywany przeze mnie przez te 8 (!) lat doświadczenia.
Razem potrafimy, m.in.: wyprowadzić pacjenta po ciężkim urazie/kontuzji w kierunku zdobycia pewnego potencjału swojej sprawności, postawić ‘na nogi’ młodzież często skazywaną na zdiagnozowane wady postawy, uzupełniać się w pracy indywidualnej – gdy trening wymaga obciążeń i pojawia się w nim jakikolwiek dyskomfort, reagujemy na bieżąco.
W tej koncepcji, w której najważniejsze jest zdrowie, trenuje się po to, aby osiągnąć właśnie pełnię swojego sprawnościowego potencjału. Trening jest funkcjonalny, przygotowuje do ruchów, uwalnia od bólu, przygotowuje do uprawiania sportu na każdym poziomie zaawansowania, realizuje cele sylwetkowe. Nawet jeśli zmienia się układ jednostki treningowej lub narzędzia na niej wykorzystywane (np. crossfit, kettlebell, hantle, sztangi), nie zmienia się zarysowany wspólnie plan i jego nadrzędny cel, z którym się do mnie trafia :) 

Nie jestem wirtuozem w każdej materii życia, dlatego poza żoną – fizjoterapeutką, staram się podchodzić do tematu zdrowia holistycznie. Zawiązałem zespół specjalistów, którzy pomagają mi monitorować postępy i dyspozycję moich podopiecznych. Poza nami, w jego skład wchodzą również: dietetyk, psycholog-trener mentalny, a w niedalekiej przyszłości również lekarze specjaliści: ortopeda, kardiolog oraz endokrynolog. W takim zespole, wspólnie, z każdym, zdobywamy i będziemy zdobywać każdy możliwy (ale realny) cel, założony przez klientów, pacjentów i podopiecznych.