BACHATA LADIES W PANTEON GYM!​

Hej dziewczyny! ????

Czy wiecie, że w naszej Siłowni Bogów Panteon Gym odbywają się zajęcia Bachata z Anią ?

To prawdziwa gratka dla wszystkich kobiet, bez względu na wiek! ????

Już w czwartek o godzinie 19:00 zapraszamy na zajęcia dla grupy zaawansowanej, a o 20:00 startujemy z grupą początkującą. To idealna okazja, aby poczuć się jak prawdziwe boginie ! ????

Zapewniamy wspaniałą atmosferę, która tworzy utalentowana instruktorka, Anna. Jej pasja do tańca i Bachaty jest niewiarygodna! ????????

Na zajęciach nie tylko nauczysz się nowych kroków i figur, ale także poznasz fantastyczne dziewczyny o podobnych zainteresowaniach. Razem stworzycie niesamowitą energię i zbudujecie niesamowitą więź! ????????

Nie ważne, czy jesteś doświadczoną tancerką czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem – każda z Was jest wyjątkowa i piękna! ????????

Zapraszamy Was do naszej Siłowni Bogów Panteon Gym, gdzie czeka na Was niezapomniane doświadczenie i niezwykła przygoda w świecie Bachaty. ????

Nie czekaj dłużej, zapisz się już teraz i poczuj się jak prawdziwa chikita! ????????????

Na zajęciach Bachata Ladies skupiamy się na nauce i doskonaleniu tańca bachaty, który jest pochodzącym z Dominikany stylem tańca towarzyskiego. ????

Podczas zajęć będziemy pracować nad techniką, krokiem, stylizacją i wyrazem ciała, abyście mogły poczuć się pewnie i pięknie na parkiecie.

Zajęcia są dedykowane zarówno dla początkujących, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem, jak i dla zaawansowanych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Startujemy 7 września, więc nie przegapcie tej okazji! Zapraszamy wszystkie dziewczyny do dołączenia do naszej grupy i odkrycia piękna tańca bachaty. ????????

Chcesz wiedzieć więcej? I dokonać zapisu?

Dołącz do grupy Ani pod linkiem:
????????????????????????????????????????????????

https://www.facebook.com/profile.php?id=100094141722552

???? Nie czekaj, zapisz się już teraz i przygotuj się na niezapomnianą przygodę z bachatą! ????????